Projekt Damokles.cz je komplexní virtuální svět, ve kterém žijí desetitisíce obyvatel. Můžete zde žít svůj druhý život - získejte bohatství, slávu, peníze a obdiv ostatních, nebo jen spousty nových přátel. Zkuste žít znovu, nebo si zariskovat v oblastech, ve kterých byste se v reálném životě neodvážili.
Hattrick - obrázek

Hattrick - obrázek

    Hattrick je největší a nejpopulárnější online fotbalový manažer na světě.
A je úplně zdarma!
    V Hattricku vedeš svůj vlastní fotbalový tým a soupeříš s 932 253 lidskými soupeři z celého světa. Vše, co k tomu potřebuješ, je internetový prohlížeč. Zápasy jsou hrány v reálném čase dvakrát týdně. Můžeš se přihlásit kdykoliv a zkontrolovat svůj tým, zadat tréninkové pokyny, obchodovat s hráči - nebo jen tak chvíli pobýt s ostatními hráči Hattricku.
Hockey Arena - obrázek

Hockey Arena - obrázek

    Hockey Arena je online hokejový manažer, ve kterém vedeš svůj vlastní tým, bojuješ s ním o postup do první ligy a zastupuješ svůj stát ve Světové lize. Máš šanci vyhrát volby, stát se reprezentačním trenérem a hrát se svým výběrem na mistrovstvích světa. Tvůj protihráč na rozdíl od běžných her není umělá inteligence počítače, ale tisíce dalších živých lidí z 50 států světa. Hra se snaží simulovat skutečný příběh hokejových sezón. Mužstva mohou postoupit a sestoupit, noví hráči přicházejí do mužstva z juniorských přípravek, hráči stárnou a s přibývajícím věkem se postupně snižují i jejich schopnosti. Pravidelně přibývají nové státy a s rozrůstající se hráčskou komunitou i další jazykové verze hry.
    Obdoba Traviána. Neboli další webová hra ke které stačí mít svůj email a internetový prohlížeč.
Tentokrát s Vesmírnou tématikou.
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

    Zahrejte is online hru Travian !!...K hraní postačí pouhy webový prohlížeč (Opera,Mozila,IE)..Po registraci se stanete náčelníkmi malé vesnice....
    Žádné stahování, hra je dostupná okamžitě.Hraješ s tisíci reálnými hráči ve stálém starodávném světě.Buduj vesnice, bojuj nebo bezstarostně obchoduj se svými sousedy.
         Image hosting by Image-hosting.okamzite.eu Soubory na tomto webu apod. ,nejsou na tomto serveru,proto za ně nezodpovídáme tim pádem neporušujeme žádný zákon a autorská práva zoodpovědnost nese servr ze kterého stahujete.
RYCHLOST.CZ - test připojení internetu, databáze internetového připojení, diskuzní fórum Získejte Firefox! Geo Visitors Map Toplink - katalog odkazů PageRank Seznam S-Rank CZIN.eu TopSites.cz Proklik - vydělej si peníze
Copyright © 2007 - 2008 , Shiftyho web - http://shifty.nolimit.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one